WHITEPRODUCTION71@GMAIL.COM

 

 WWW.WHITEPRODUCTION.PL

 

 

 ŁUKASZ 696 493 493

 MAGDA 602 472 473

KONTAKT

 Instagram: 

 instagram.com/whiteproduction71/

SOCIAL MEDIA

PORTFOLIO

REPORTAŻ ŚLUBNY

SESJE PLENEROWE

FILM ŚLUBNY

OSTATNIO NA BLOGU

Fotografia Ślubna

 

Na ślubie naszą misją jest opowiadanie waszej historii w osobisty i niepowtarzalny sposób, pozwalając na naturalny przepływ rzeczy. Nie sądzimy, że sukces opiera się tylko na zrobieniu kilku ładnych zdjęć, ale na uzyskaniu obrazów, które opowiadają twoją historię. Uczucia pozwolą wam patrzeć na zdjęcia z wielką sympatią przez te wszystkie lata.

 

Chcemy nie tylko uchwycić momenty, ale także emocje, które są przez nie generowane. Będziemy Waszym niewidocznym fotografem ślubnym, któremu zlecono udokumentowanie każdego z tych wyjątkowych i niemożliwych do ocalenia momentów. 

 

 

 

Film Ślubny

 

Masz fotografa, ale co z tymi wszystkimi chwilami, których nie zobaczysz? Skorzystaj z naszej porady i zarezerwuj filmowca na swoje  swój wielki dzień.

 

dostaniesz wszystkie najlepsze kawałki swojego ślubu i wesela w najbardziej wesoły, wzruszający i najpiękniejszy możliwy sposób. Nawet twoja Teściowa pokocha ten film.

 

UWIELBIAMY wyjątkowość każdej rodziny; Każdy członek rodziny ma wyjątkową osobowość i perspektywę, a my kochamy dynamikę , gdy wszyscy spotykają się, aby dobrze się bawić na waszym weselu.

 

Wzruszające momenty, piękne detale sukni, łzy szczęścia i zabawa do bladego świtu.

Przekazujemy energię waszego wesela na wyjątkowym filmie ślubnym oraz najważniejsze momenty w skrócie na klipie.

 

 

 

REPORTAŻ ŚLUBNY

SESJE PLENEROWE

FILM ŚLUBNY

COPYRIGHTS © 2012 - 2019 WHITE PRODUCTION. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. 

FOLLOW US